Ce am învăţat eu după un an de creşă al ei
Fetiţa mea merge la creşă de la un an şi şapte (opt?) luni. Ce e drept, a avut şi pauze – fie că a făcut varicelă sau că am plecat în concediu – însă în majoritatea acestor luni, a fost mereu pe baricade. Aşa că azi vreau să vă scriu câteva lucruri pe care le-am … Citește mai departe